Професійно для Професіоналів

Доброго дня!

Ми раді вітати Вас на сайті нашої компанії. Команда «Першого київського бюро перекладів» запрошує Вас до співпраці і готова використати накопичений нами за весь час роботи досвід у Ваших інтересах.

Перше київське бюро перекладів™ засновано наприкінці 2002 року групою професійних перекладачів із амбітною і, як показав час, реальною метою – створити бюро, здатне в умовах жорсткої конкуренції стабільно надавати якісні та професійні послуги перекладу за помірними цінами. Ми починали з малого, але послідовна робота у напрямі вдосконалення послуг, що надаються, і накопичений роками досвід дали нам змогу зміцнити свої позиції як на національному, так і на зарубіжному ринку, заслужити імідж надійного партнера і завоювати довіру клієнтів.

За роки роботи нам вдалося:

·         завоювати довіру багатьох шанованих і відомих компаній;

·         сформувати команду професійних і досвідчених перекладачів у різних галузях і сферах перекладу;

·         розробити власну внутрішню систему якості в сфері перекладацьких послуг і виробити зручну і комфортну систему взаємодії замовників з нашим бюро;

·         взяти участь у багатьох проектах і налагодити систему їх якісного та ефективного виконання;

·         розробити власну систему відбору та перевірки рівня кваліфікації залучених до співпраці перекладачів;

·         розробити власну систему навчання персоналу та підвищення кваліфікації кадрів під вузьку спеціалізацію перекладацьких проектів.

Діяльність бюро перекладів орієнтована насамперед на довгострокову і плідну співпрацю з кожним із наших Замовників і ми докладаємо для цього максимум зусиль.

Шановні наші потенційні Замовники! З метою оцінки якості наших письмових перекладів, ми висловлюємо готовність виконати для Вас безкоштовний пробний переклад обсягом 0.5 – 1 сторінки (1 стор. = 1860 знаків з пробілами). За результатами тесту ми могли б закріпити за Вашою компанією тих перекладачів, переклади яких найбільше відповідають вимогам Вашої компанії. Ми готові скласти і узгодити тільки Ваш глосарій термінів, що використовуються Вашою компанією.

«Перше київське бюро перекладів» гарантує дотримання абсолютної конфіденційності щодо документів і виконаних перекладів.